Бисерен акрилен лим

Бисерен акрилен лим

Добредојдовте да купите кингсинг бисер акрилен лим, произведен со процес на кастинг, измешајте чист нов Mitsubishi MMA и бисерен крем и добијте лимен акрилен лист од бисер. Бисерен акрилен лим може да се преработи со ласерско сечење, свиткување на топлина, вежба. Обично се користи за додатоци за уметнички занаети, рекламирање, украсување во различни индустрии.

Детали за производот

Бисерен акрилен лим


1. Вовед во акрилен лист бисер:

Бисерни акрилни лимови, се произведува со процес на леење со 100% девствени чисти нови Mitsubishi MMA материјали, главно користени за украси и додатоци за уметнички занаети. Сега, имаме дизајн многу серии тип бисерен акрил


2. Спецификации на бисерен акрилен лист:

Квалитет

100% чиста девица Mitsubishi MMA

ХС -код

39205100

 

Густина

1,2 g/cm3

Дебелина: 2,5-35мм

MOQ: 10 парчиња секоја боја

Бои: многу типови и серии бисерни акрилни избори

Големини на мувла на про clearирен акрилен лим (мм)

1050х630

1250х2500

1050х1850

1250х2500

1240x2080

1050х1650

1560х620

1580х980

1000х1600

 

Прифатени се големини.


3. Производство и карактеристика на производот:

100% девица Чисти Нови Mitsubishi MMA суровини

Сите лиени акрилни лимови

Добри перформанси за обработка

Лесно за ласерско сечење


4. Детали за испорака и испорака:

Времето на испорака е 7-15 дена

Пакување е: ЈП филм или крафт хартија на двојните страни на акрилен лим, на извозни дрвени палети

Прифатливи методи за испорака: воздушно, експресно (DHL/UPS/FedEx/TNT/...), по морски пат5. Апликација:

Нашиот бисерен акрилен лим е со висок квалитет, широко користен за многу различни области

 Додатоци за уметнички занаети

 Рекламирање

 Wallид/таван

 Осветлување

 Украсување

 Санитарни производи
Жешки тагови: Бисер акрилен лим, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, на залиха, масовно, брендови, Кина, произведени во Кина, евтини, попусти, ниски цени, цена, ценовник, цитат, CE, FDA, SGS, мода , Најновото, квалитетно, напредно, издржливо, лесно одржливо, најнова продажба, 30 години гаранција, елегантно, фенси

Испрати барање

Поврзани производи