Рекламирање акрилик

KINGSIGN ACRYLIC е специјализиран производител и снабдувач на рекламни акрилни производи во Шангај, Кина, инвестирани од Kingsign International (China) Limited, кои работат на проектирање, производство, продажба на акрилни аквариумски производи. Сите рекламни акрилни материјали на Kingsign се произведени од 100% чисти девствени MMA материјали на Mitsubishi.
Акрилик за рекламирање е името на сите акрилни лимови, цевки, прачки, која апликација најчесто се случува на полиња за рекламирање, но рекламирањето не е единствената апликација. Тука, ќе ја најдете најсеопфатната категорија акрилни производи. Во акрилен лим, ние го делиме рекламниот акрилен лим, акрилна цевка, акрилна шипка во детална подкласа според различна примена, форма и завршена површина.
Kingsign е вкоренет во рекламниот акрилик поднесен повеќе од 17 години, со SGS, ISO, FDA, CE итн. Квалификација. Времето е злато и за нас, така што имаме професионална тимска работа и производствената линија може да направи убав квалитет за кратко време. Квалитетот е живот на кралот како принцип на производство, ние користиме 100% девица суровина Mitsubishi. За услугата по продажба, одговорете во рок од 2 часа, услуга со 24 часа.
Купете Рекламирање акрилик од нашата фабрика наречена Kingsign Acrylic, која е еден од водечките Рекламирање акрилик производители и добавувачи во Кина. Нашите производи имаат сопствени брендови и обезбедуваат добра услуга, како што се пост-продажба, 30 години гаранција. Нашите производи имаат CE, FDA , SGS сертификат со производи со попуст. Ако сакате да добиете производи по ниска цена со издржливи и лесни за одржување, можете на големо и масовно. Нашите производи не обезбедуваат само евтини производи, туку обезбедуваат и ценовници и цитати. Нашите најнови производи што се продаваат имаат висок квалитет и се популарни кај луѓето кои сакаат да добијат напредни и модерни производи. ние исто така имаме на залиха производи што се прилагодени и фенси. Можете да бидете сигурни дека ќе купите елегантни производи од нас.