Акрилна шипка

KINGSIGN ACRYLIC е професионален производител и снабдувач на акрилни прачки во Шангај, Кина, инвестирани од Kignsign International (China) Limited, кои работат на дизајн, производство на продажба на дебел акрилен лим, рекламен акрилен лим, акрилна цевка, акрилна прачка. Ние обезбедуваме и екструдирани акрилни прачки, и лиени акрилни прачки, ако имате проблеми, добредојдовте да ни испратите истрага.
Акрилната прачка главно се користи за рекламирање, занаети, осветлување, украсување поради својот прекрасен изглед. Акрилни прачки со различен тип со различен дијаметар. Како што е тркалезна акрилна шипка, може да достигне до 400mm OD, но вртете акрилна шипка само со дијаметар од 50мм најмногу. Ја прифаќаме OEM услугата за додавање барања за големини и дополнителни барања за обработка.
Акрилната шипка Kingsign има широк спектар на пазари во глобалниот свет, како што се Обединетото Кралство, Соединетите држави, многу земји од Блискиот Исток, Турција, Јужна Кореја, Австралија, Еквадор итн.
Купете Акрилна шипка од нашата фабрика наречена Kingsign Acrylic, која е еден од водечките Акрилна шипка производители и добавувачи во Кина. Нашите производи имаат сопствени брендови и обезбедуваат добра услуга, како што се пост-продажба, 30 години гаранција. Нашите производи имаат CE, FDA , SGS сертификат со производи со попуст. Ако сакате да добиете производи по ниска цена со издржливи и лесни за одржување, можете на големо и масовно. Нашите производи не обезбедуваат само евтини производи, туку обезбедуваат и ценовници и цитати. Нашите најнови производи што се продаваат имаат висок квалитет и се популарни кај луѓето кои сакаат да добијат напредни и модерни производи. ние исто така имаме на залиха производи што се прилагодени и фенси. Можете да бидете сигурни дека ќе купите елегантни производи од нас.