Базен

KINGSING ACRYLIC е ограничена инвестиција на Kingsign International (Кина) во Шангај, воспоставување на продажба ориентирана кон извоз и домашна продажба, дополнета со сеопфатна продажна компанија, извоз на различни акрилни лимови, цевки, цевки и преземање разни меѓународни големи размери проекти за аквариум и базен.
Акрилниот панел на базенот има супер јасна пропустливост на светлина. Каде да се користи акрилик, нема ограничувања, дел и цел страничен/долен wallид, или комбиниран страничен wallид, или цела рамка за базен, можеме да го изработиме како ваш дизајн. Ние произведуваме акрилен прозорец на базенот со еднократен процес, со силна отпорност на удар и отпорност на УВ, може да издржи временски и временски тестови.
Kingsign произведува каква било форма и какви било големини акрилен базен, производството се одвива со голема големина на автоматска печка и машина за обработка со пет оски. На необврзаниот акрилен панел, имаме една од најголемите глобални монолитни акрилни блокови со големина - ˜ € 511500mm x 3000mm и 8100 x 3700mmâ €. Ги гарантираме сите акрилни лимови од Kingsign со 30 години без пожолтување. Поминавме тест SGS според стандардот на американската ФДУ.
Купете Базен од нашата фабрика наречена Kingsign Acrylic, која е еден од водечките Базен производители и добавувачи во Кина. Нашите производи имаат сопствени брендови и обезбедуваат добра услуга, како што се пост-продажба, 30 години гаранција. Нашите производи имаат CE, FDA , SGS сертификат со производи со попуст. Ако сакате да добиете производи по ниска цена со издржливи и лесни за одржување, можете на големо и масовно. Нашите производи не обезбедуваат само евтини производи, туку обезбедуваат и ценовници и цитати. Нашите најнови производи што се продаваат имаат висок квалитет и се популарни кај луѓето кои сакаат да добијат напредни и модерни производи. ние исто така имаме на залиха производи што се прилагодени и фенси. Можете да бидете сигурни дека ќе купите елегантни производи од нас.